اسکای وب

امید را مردم ایجاد می‌کنند به ایجاد تغییرات مثبت امیدوار باشیم

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۲۶
امید را مردم ایجاد می‌کنند  به ایجاد تغییرات مثبت امیدوار باشیم
15 ژوئن 2016 ... به گزارش جام جم سیما ، در طول این هشت شبی که از ماه مبارک رمضان و پخش «ماه عسل» از شبکه سه سیما می‌گذرد نظرات مثبتی به سمت این برنامه روانه شده که از آن میان پیام علی ربیعی و ... من به نوبه خودم ابتدا به عنوان یک شهروند و بعد به عنوان وزیر دولت تدبیر و امید از تلاش‌های تهیه کننده و مجری این برنامه تشکر می‌کنم.».
8 مه 2017 ... زمانی که ما دچار شکست بزرگی می‌شویم، بخش اعظم امیدی که کم‌کم در زندگی به دست آورده‌ایم را از دست می‌دهیم. مانند قدرت ... شکرگزار باشید تا ببینید زندگی‌تان چگونه تغییر می‌کند و امیدتان دوباره زنده می‌شود. ... چه ما مسبب مصیبت یا اتفاقی باشیم چه نباشیم، نگاه بی‌طرفانه به وضعیت می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.
در این مقاله با استفاده از داستان های چادری شدن بسیاری از دختران راهکارهایی به صورت مختصر برای جذب دختران به چادر بیان شده است، مخاطب این مقاله مردم و تمام مسئولین .... های تهران چادری هست امید به ایران نداریم و گفتن مطالبی در رابطه با امامی که ما او را گم کرده ایم، ودر یاد او نمی باشیم و مظلومیت آن حضرت در دوره ی دبیرستان زده شود .).
اگر می‌خواهید هیچگاه تسلیم نشوید ولی سختی و گرفتاری زیادی دارید و اگر از این جمله “موانع انسان را قدرتمندتر می‌کند” خسته شده‌اید و می‌خواهید بدانید چگونه به سمت ... ۱- نگرشی مثبت داشته باشید ... اگر در تلاش برای حرکت به سمت مثبت‌اندیشی هستید، نباید تنها به ایجاد تغییرات اکتفا کنید و باید سعی کنید در آن‌ها موفق شوید.
2 ژانويه 2016 ... نکته مهم: وبلاگ زمانا تمامی آثار رسیده به مرحله‌ی نهایی را منتشر می‌کند، با این حال مسئولیت محتوای نوشته‌ها را بر عهده‌ی خود نویسندگان می‌‌داند. .... در صد سال آینده ما شروع به مسکونی کردن مریخ خواهیم کردیم، شاید تونسته باشیم براش اتمسفر ایجاد کنیم، شاید اون وقت داریم به پروژه های درباره مشتری فکر کنیم.
21 ا کتبر 2013 ... شاید ساختارهای اجتماعی ترجیح می‌دهند روی رویکرد خطرنگر بمانند اما این مردم هستند که به طرف توانمند‌شدن برای بقا در جامعه امروز حرکت می‌کنند. ... باید به دنبال ایجاد امکانات، تقویت روحی و روانی،تقویت خانواده و جمعیت و ایجاد یکپارچگی در جامعه باشیم تا این امید و امیدواری را هر چه بیشتر تقویت کنیم. امید و انتظار ...
9 ساعت قبل ... وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: امید را مردم ایجاد می‌کنند همین جوان‌ها با راهنمایی‌هایی که دارند و راه‌هایی که پیش پای ملت می‌گذارند امید ایجاد می‌کنند و ما هم به جوانان ... وی ادامه داد: آنچه بعد از ۴۰ سال برای ما بسیار مهم است این است که بتوانیم به ایجاد تغییرات مثبت امیدوار باشیم و تغییرات بزرگ‌تر در جهت آبادانی و شکوه ایران ...

خوش آمدید

بستن